Залиште свої контактні дані, і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Ваше ім’я
Телефон
E-Mail
Тема питання
Повідомлення

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних

Надіслати Відміна

Замовити дзвінок

Ваше ім’я
Телефон
Зручний час для дзвінка
Відділ
Побажання
Надіслати Відміна
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних
0 800 30 50 30
Атлант-М Дніпро

Polo

New_Polo

Слово характер часто вживається як синонім наполегливості, довіри та впевненості - доволі підходящі чесноти, щоб описати новий Polo.

Досить одного погляду, щоб зрозуміти - на New Polo хочеться дивитись ще й ще. У ньому знов і знов відкриваєш щось нове, притаманне тільки йому, захоплююче. Потужний кузов, скошені фари, з'єднані чорними пластинами радіаторної решітки, вбудовані в зовнішні дзеркала покажчики повороту, виразні лінії, фари незвичайної форми. Так, новий Поло доводить - справжні моделі небагатослівні, вистачить одного погляду і все стає зрозумілим. Бажаєте доказів?

Звертаючись в «Атлант-М-Дніпро», Ви впевнитесь в цьому, - ціна New Polo максимально розумна. При цьому, існує можливість її варіювання залежно від обраної комплектації.  Вашій увазі пропонується 4 варіанти. Тому ціна нового  Polo буде залежати від вподобань клієнта.

У нового Поло все орієнтовано на Ваші вподобання. Саме тому New Polo був модернізований для досягнення оптимальної ергономіки: всі органи управління розташовані ще зручніше та  інтуїтивно зрозуміліше, а комбінація приладів оснащена білим фоновим підсвічуванням. У числі новинок також центральний підлокітник з контейнером в передній частині салону і розкладним підстаканником в задній частині.

Новому Поло  є чим пишатися - він поповнив сімейство автомобілів Volkswagen з двигунами TSI, обсягом 1,2 л. Як і його попередники, новий двигун 1,2 л TSI відрізняється потужністю - 77 кВт (105 к.с.) - і в той же час економічністю. Крім того, він отримав новий алюмінієвий блок циліндрів, а процес згоряння був перероблений. Двигун TSI об'ємом 1,2 літра не просто розширює лінійку двигунів TSI, що було б логічним кроком - він приносить удосконалення, які покликані зробити цей двигун ще більш ефективним.

Одного погляду на колісні диски нового Polo достатньо, щоб зрозуміти характер його власника. Це можуть бути стандартні 14 - або 15-дюймові сталеві диски з повнорозмірними ковпаками у версіях Polo Trendline або Comfortline, елегантні 15-дюймові легкосплавні опціональні диски Riverside або опціональні екстравагантні 15-дюймові легкосплавні диски Lakeside - «Атлант-М Дніпро» може запропонувати варіант на будь-який смак.