Залиште свої контактні дані, і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Ваше ім’я
Телефон
E-Mail
Тема питання
Повідомлення

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних

Надіслати Відміна

Замовити дзвінок

Ваше ім’я
Телефон
Зручний час для дзвінка
Відділ
Побажання
Надіслати Відміна
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних
0 800 30 50 30
Атлант-М Дніпро

Scirocco

SCIROCCO

Вам подобається експресивний дизайн? Scirocco змусить ваше серце битися частіше. Навіть у стані спокою його рельєфний вигляд передає невгамовну стрімку енергію, на яку інші не здатні навіть у русі. Потужна задня частина кузова, широкі плечі крил і харизматична фронтальна частина з новим стильним обличчям Volkswagen дають відчуття безмежної сили, що  прихована в цьому автомобілі.

Чітко структурована панель приладів з білою підсвіткою, благородні декоративні накладки в дизайні «матовий хром» і оригінальні ручки дверей - Сіроко закохує в себе кожною деталлю. Спортивні сидіння спереду і профільований для двох пасажирів задній диван з підголівниками пропонують не тільки найвищий комфорт, але і надійну фіксацію навіть у самому швидкісному режимі руху. А панорамний люк в даху, обладнаний електроприводом, відкриє перед вами можливість насолодитися поїздкою у новому ракурсі.

Залежно від Ваших планів можна придбати Scirocco з потужними і економічними двигунами TSI, які забезпечують відмінну ефективність і надають вибір між подвійним наддувом і турбонагнітачем. Незалежно від обраної версії Ви відчуваєте, як дорога кличе Вас. Оскільки всі двигуни забезпечують чудову економічність, динамічну міць і високий крутний момент, який досягається вже при низьких оборотах колінчастого валу.

Особливі властивості виключно міцного кузова Сіроко гарантують високий рівень безпеки. Під час удару кузов поглинає значну частину енергії, таким чином запобігаючи небезпечній деформації пасажирського відсіку. При цьому Scirocco проявляє турботу і про інших учасників руху: особливий шар піни в передньому бампері забезпечує підвищену гнучкість передньої частини і зразковий захист пішоходів. Для маленьких пасажирів на задніх сидіннях передбачена система кріплень ISOFIX для дитячих автокрісел.

Ви можете придбати новий Volkswagen Scirocco в Києві в компанії "Атлант-М Дніпровська набережна". Будучи офіційним дилером німецької торгової марки, компанія надає своїм клієнтам всі переваги прямої покупки - мінімальну ціну при незмінно високому рівні сервісу.