Залиште свої контактні дані, і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Ваше ім’я
Телефон
E-Mail
Тема питання
Повідомлення

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних

Надіслати Відміна

Замовити дзвінок

Ваше ім’я
Телефон
Зручний час для дзвінка
Відділ
Побажання
Надіслати Відміна
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних
0 800 30 50 30
Атлант-М Дніпро

Сервіс та запчастини

Cервісне обслуговування

Cервісне обслуговування

Шановні пані та панове, власники автомобілів марки Volkswagen!

Запрошуємо Вас відвідати наш сервісний центр, укомплектований найсучаснішим обладнанням, і на якому працюють висококваліфіковані фахівці.

Автоцентр "Атлант-М Дніпро" підтримує знижки за дисконтними картками інших дилерів.
Згідно з високими стандартами якості і гарантії, встановленим компанією Volkswagen, ми як офіційний дилер підтримуємо гарантію на автомобілі незалежно від того, в якому автосалоні Ви придбали свій автомобіль, за умови регулярного проходження обслуговування на дилерських станціях (гарантія на автомобілі Volkswagen 2 роки без обмеження пробігу ).

Ви не втрачаєте гарантію, отриману при покупці Вашого автомобіля в іншого дилера або у фізичної особи, за умови дотримання термінів та обсягів технічного обслуговування.
Крім загальноприйнятих для офіційних дилерів стандартів якості та оснащеності, ми готові запропонувати Вам стандарт високої комфортності та турботи про клієнтів.

При зверненні в сервіс, Ви отримуєте можливість виконати технічне обслуговування Вашого автомобіля в день звернення або скористатися послугою попереднього запису.

До Ваших послуг комфортні умови, в яких Ви можете з інтересом і користю для себе провести час в очікуванні обслуговування Вашого автомобіля.

Завжди максимум уваги до Вас і Вашого автомобіля. Атлант-М Дніпро - нас рекомендують близьким!

Детальніше про умови акції Ви можете дізнатися за тел.: (056) 373 95 03, (056) 372 82 82. Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Стартова, 22 (по дорозі в аеропорт).