Залиште свої контактні дані, і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Ваше ім’я
Телефон
E-Mail
Тема питання
Повідомлення

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних

Надіслати Відміна

Замовити дзвінок

Ваше ім’я
Телефон
Зручний час для дзвінка
Відділ
Побажання
Надіслати Відміна
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних
0 800 30 50 30
Атлант-М Дніпро

Про компанію

Про нас

Про нас

 «Атлант-М Дніпро» - це офіційний дилер Volkswagen у Дніпропетровській області. Основним видом діяльності компанії є продаж нових легкових та комерційних автомобілів Volkswagen, їхнє сервісне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів, а також ремонт кузова.

«Атлант-М Дніпро» - це концептуальний автоцентр Volkswagen повного циклу, який розташований на території розміром 2 Га та із загальною площею  приміщень – 4433м2.

Успіх «Атлант-М Дніпро» полягає в тому, що робота не обмежується тільки продажом висококласних автомобілів на основі передових світових технологій.

Ми можемо гарантувати нашим Клієнтам високий та якісний рівень роботи з обслуговуванням після продажу!

Автоцентр складається з шоу-рума, де представлені нові автомобілі модельної серії Volkswagen, відділу прийому заказів сервісу, відділу запасних частин, відділу додаткового обладнання та ремонту кузовів, приміщень складів, станцій тех. обслуговування, цеху ремонту кузова та мийки.

Безпосередньо в автоцентрові Клієнти можуть отримати професійні консультації менеджерів, а також оформити всі необхідні документи для придбання автомобіля в кредит чи лізинг, додатковою перевагою є фінансування від PorscheFinanceGroup.

Також Клієнт має змогу провести тест-драйв вибраного автомобіля, чи купити автомобіль за послугою Trade-In, обмінявши свій старий автомобіль з доплатою на новий.

Щодо станції технічного обслуговування, вона оснащена сучасним технічним обладнанням та розрахована на одночасне обслуговування 12 автомобілів з виконанням всіх типів роботи: технічного та гарантійного обслуговування, встановлення додаткового обладнання і ремонту кузова будь-якої складності.

Додатково Клієнта приємно здивують: затишна зона відпочинку, дитяча кімната і кафе з дуже смачним харчуванням.

Таким чином, автоцентр «Атлант-М Дніпро» надає весь комплекс послуг від консультації щодо вибору необхідного автомобіля, фінансування і страхування до забезпечення гарантійного та післягарантійного технічного обслуговування, включаючи ремонт кузова.

Завдяки високому рівню обслуговування та індивідуальному підходу, автоцентрові «Атлант-М Дніпро» вдалося завоювати довіру своїх партнерів і клієнтів.

Автоцентр «Атлант-М Дніпро» чекає Вас у гості!