Залиште свої контактні дані, і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Ваше ім’я
Телефон
E-Mail
Тема питання
Повідомлення

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних

Надіслати Відміна

Замовити дзвінок

Ваше ім’я
Телефон
Зручний час для дзвінка
Відділ
Побажання
Надіслати Відміна
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних
0 800 30 50 30
Атлант-М Дніпро

Про компанію

Чому обирають Атлант-М?

Чому обирають Атлант-М?

Атлант-ММіжнародний автомобільний холдинг «Атлант-М» є найбільшим об'єднанням компаній в СНД (Росії, України і Республіки Білорусь), що спеціалізується на продажі, гарантійному і сервісному обслуговуванні автомобілів, а також на поставках запасних частин.

Компанія працює на ринку 24 роки. На початок 2015 до складу холдингу входять 25 автомобільних підприємств. Загальна чисельність персоналу 3000 співробітників.

Компанії Холдингу «Атлант-М» - імпортери та офіційні дилери провідних світових виробників автомобілів. У портфель брендів «Атлант-М» входять 14 автомобільних марок: Volkswagen, Skoda, Land Rover, Jaguar, Mazda, Ford, Cadillac, Opel, GM-DAT, GM-АвтоВАЗ, KIA, Nissan, Renault, Great Wall.

Сукупний оборот холдингу «Атлант-М» в 2014 році склав 770 млн. Доларів США. У 2014 році холдинг «Атлант-М» реалізував на території Росії, України і Республіки Білорусь 26349 автомобілів.

У Республіці Білорусь «Атлант-М» займає перше місце на ринку нових іномарок, контролюючи 16% ринку.

Відповідно до щорічного рейтингу журналу «Forbes» «200 найбільших приватних компаній Росії 2014», холдинг «Атлант-М» займає 194 позицію.

Більш ніж за 20 років роботи на автомобільному ринку холдингом «Атлант-М» накопичено унікальний досвід побудови збутових мереж та ефективного управління підприємствами. За ці роки понад 395 000 клієнтів скористалися послугами компанії з придбання та обслуговування автомобілів.

Офіційний сайт Холдингу "Атлант-М" в Україні - www.atlant-m.ua.