Залиште свої контактні дані, і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Ваше ім’я
Телефон
E-Mail
Тема питання
Повідомлення

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних

Надіслати Відміна

Замовити дзвінок

Ваше ім’я
Телефон
Зручний час для дзвінка
Відділ
Побажання
Надіслати Відміна
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних
0 800 30 50 30
Атлант-М Дніпро
Правові аспекти

Правові аспекти

Автокомплекс «Атлант-М Дніпро» ТОВ «ГРАНД АВТО», є офіційним дилером Volkswagen AG в Дніпропетровському регіоні, який співпрацює з Міжнародним Автомобільним Холдингом «Атлант-М» та надає послуги, якість яких відповідає вимогам знаку для товарів і послуг «Атлант-М».

Авторські права належать компанії ТОВ "ГРАНД АВТО". Всі права захищені.
Всі тексти, фотографії, малюнки, звукові, відео- та анімаційні файли, а також їх композиційне оформлення захищені авторським правом та іншими чинними законами на території України про захист інтелектуальної власності. Не допускається їх копіювання, зміна або використання на інших сайтах в комерційних або інших цілях.

Інформація на даному сайті автокомплексу «Атлант-М Дніпро» ТОВ «ГРАНД АВТО», є ознайомчою і не носить характеру публічної оферти.

Деяка інформація, розміщена на сайті про продукцію, така як тексти та ілюстрації, могли бути створені для використання на всіх інтернет-сайтах Бренда Volkswagen AG, які підтримуються в різних країнах по всьому світу. Внаслідок цього, специфікації продукції та/або послуги, пропоновані на українському ринку, можуть відрізнятися. Правовласник залишає за собою право вносити зміни в дані після їх публікації на інтернет-сайті. Дані про продукцію та/або послуги, що стосуються обсягів і термінів постачання, зовнішнього вигляду, характеристик, габаритів і маси продукції (автомобіля), витрати палива, експлуатаційних витрат і т. д. є приблизними.

Автомобілі, зображені на сайті можуть бути частково укомплектовані додатковим обладнанням, що не входять в базову версію. Можливі відхилення в передачі кольору обумовлені технічними можливостями комп'ютерної техніки.

Ціни та умови на продукцію та/або послуги дійсні на момент публікації, і можуть змінюватися без попереднього повідомлення. Інформацію про актуальні ціни та умови на продукцію та/або послуги необхідно уточнювати на момент здійснення операції у офіційного дилера Volkswagen AG, ТОВ «ГРАНД АВТО» Автокомплекс «Атлант-М Дніпро», м Дніпропетровськ, вул. Стартова, 22.

Адвокат клієнта

Шановні клієнти!

Компанія «Атлант-М» прагне до того, щоб кожен Клієнт залишився задоволений набутими продуктами і послугами. Знати думку покупця - дійсно важливо для нас. Безпосередньо для цієї мети служить Електронна Книга Відгуків (eko.atlantm.com). Всі звернення, що надходять по каналу ЕКО, знаходяться на контролі у керівництва компанії, аж до Директора відповідного автоцентру і Генерального директора.

Ситуації можуть бути різними ... В тому випадку, якщо Ви звернулися в ЕКО і залишилися незадоволені отриманою відповіддю або не отримали допомогу, на яку сподівалися, напишіть лист Адвокату клієнта «Атлант-М». Підтвердженням того, що «Клієнтоорієнтованість» для нас - не порожнє слово, є виділена людина (Адвокат Клієнта), до якого Ви завжди можете звернутися з проблемою, скаргою, пропозицією. Він розбереться з вашим питанням і допоможе.

При підготовці листа, будь ласка, викладіть суть проблеми, назва автоцентру, в якому обслуговуєтеся, вкажіть свої контактні дані (ПІБ, e-mail, номер телефону) і відправте на електронну пошту: advocat.clienta@atlantm.com

Вам обов'язково дадуть відповідь!

З повагою, Пьянков Андрій
Ваш Адвокат Клієнта