Залиште свої контактні дані, і ми зв’яжемось з Вами найближчим часом!

Ваше ім’я
Телефон
E-Mail
Тема питання
Повідомлення

Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних

Надіслати Відміна

Замовити дзвінок

Ваше ім’я
Телефон
Зручний час для дзвінка
Відділ
Побажання
Надіслати Відміна
Натискаючи кнопку "Надіслати" я даю дозвіл на опрацювання моїх персональних даних
0 800 30 50 30
Атлант-М Дніпро

Сервіс та запчастини

Гарантія

Гарантія

Концерн Volkswagen AG гарантує бездоганну експлуатацію автомобіля на період гарантійного строку, протягом якого він зобов'язується безкоштовно усувати виявлені виробничі дефекти і несправності.

Нові автомобілі, вироблені концерном Volkswagen AG, мають гарантію на 2 роки відсутності дефектів без обмеження пробігу.

А починаючи з 1 січня 2015 року Ви можете придбати Комерційні автомобілі Volkswagen з розширеною гарантією!

Для всіх моделей Комерційних автомобілів Volkswagen термін дії гарантії тепер становить 4 роки або 120 тис. км пробігу (для моделі Crafter - 250 тис. км), залежно від того, що настане раніше. Перші два роки гарантії діють без обмежень по пробігу (окрім Volkswagen Crafter).

Розширена гарантія 3-й і 4-й рік діє виключно на території України. Розширена гарантія 3-й і 4-і роки поширюється на всі автомобілі комерційної лінійки Volkswagen, куплені починаючи з 01.01.2015 і діє за умови недосягнення автомобілем зазначеного пробігу. Розширена гарантія не розповсюджується на переобладнанні автомобілі.

На оригінальні запасні частини та аксесуари, встановлені в будь-якому Сервісному центрі Volkswagen AG, клієнту надається гарантія 2 роки.

Дефекти, виявлені після закінчення гарантійного терміну, можуть частково компенсуватися з метою програми післягарантійної підтримки клієнта.

Гарантія 2 роки на автомобіль і гарантійні зобов'язання збереження лакофарбового покриття та відсутності наскрізної корозії діють при дотриманні умов технічного обслуговування та враховуються з дня продажу автомобіля клієнтові:

АвтомобільГарантійний термін на новий автомобільГарантійний термін на лакофарбове покриттяГарантія відсутності наскрізної корозії
Volkswagen Jetta Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen Golf Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen Scirocco Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen New Beetle Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen Passat Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen Phaeton Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen Tiguan Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen Polo Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen Passat CC Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen Touareg Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen Touran Два роки Три роки Дванадцять років
Volkswagen Multivan Чотири роки/ 120 тис. км Три роки Дванадцять років
Volkswagen Transporter Чотири роки/ 120 тис. км Три роки Дванадцять років
Volkswagen Crafter Чотири роки/ 250 тис. км Три роки Дванадцять років
Volkswagen Caddy Чотири роки/ 120 тис. км Три роки Дванадцять років
Volkswagen Caravelle Чотири роки/ 120 тис. км Три роки

Дванадцять років

Volkswagen Amarok Чотири роки/ 120 тис. км Три роки Дванадцять років

 

Природний знос, а також пошкодження, обумовлені перевантаженнями, некваліфікованим зверненням або внесенням неприпустимих змін у конструкцію автомобілів, виключаються з гарантійних зобов'язань.

УМОВИ ВИКОНАННЯ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

При виявленні порушень в роботі автомобіля слід негайно звернутися в автоцентрі "Атлант-М Дніпро" або інший дилерський центр "Volkswagen AG" в Україні для їх усунення. Претензії по гарантії на автомобіль можуть бути розглянуті тільки при пред'явленні несправного автомобіля, технічного паспорта і сервісної книжки на нього з відмітками, що підтверджують регулярне проходження обов'язкового технічного обслуговування в дилерських центрах "Volkswagen AG". У разі пред'явлення претензій за додатковими гарантійними зобов'язаннями також необхідно пред'явити замовлення-наряд, який підтверджує виконання робіт в автоцентрі "Атлант-М Дніпро".

Гарантійні зобов'язання включають ремонт або заміну (при неможливості ремонту) несправних деталей, вузлів і агрегатів, що мають виробничі дефекти, а також безкоштовне виконання пов'язаних з цим демонтажно-монтажних робіт, за винятком випадків, якщо ці роботи були викликані змінами в конструкції автомобіля, не санкціонованими "Volkswagen AG"

Гарантійний ремонт не впливає на дату закінчення гарантійного терміну на автомобіль. Гарантійні зобов'язання на несправні деталі, замінені в період гарантійного строку на автомобіль, закінчуються в момент закінчення гарантійних зобов'язань на автомобіль.

Непрямий збиток (наприклад, витрати по оренді іншого автомобіля, на наймання евакуатора, готельні рахунки, прямі або непрямі фінансові збитки, і т.п.), пов'язаний з несправністю автомобіля не компенсується.

УМОВИ ВІДМОВИ У ВИКОНАННІ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ

Гарантійні зобов'язання втрачають силу в наступних випадках:

  • Якщо автомобіль нерегулярно проходив (або не проходив взагалі) обов'язкове технічне обслуговування в дилерських центрах "Volkswagen AG".
  • Якщо автомобіль обслуговувався або ремонтувався не в дилерських центрах "Volkswagen AG"
  • Якщо в автомобіль були встановлені деталі (вузли або агрегати), або були внесені зміни в його конструкцію або обладнання, не санкціоновані "Volkswagen AG", в тому числі, заміна штатних колісних дисків на неоригінальні - непередбачених каталогом запасних частин "Volkswagen AG"; встановлення та підключення до штатних електричних ланцюгів сигналізацій, автомагнітол, системи центрального замка, електричних склопідйомників або інших електронних або електричних систем, які не мають дозволу "Volkswagen AG" для застосування на даному автомобілі.
  • Якщо причиною несправності автомобіля були: експлуатація з надмірними навантаженнями; проведення змін тюнінгового характеру без дозволу "Volkswagen AG" (у тому числі, доробка кузовних елементів, силового агрегату, трансмісії, підвіски, електроніки двигуна і т.п.); недотримання або порушення правил експлуатації, догляду та обслуговування автомобіля.

Детальну інформацію щодо гарантійного обслуговування Вашого автомобіля Ви можете отримати у працівників відділу гарантійних відшкодувань нашого підприємства.
(056) 372-82-82